KONST / Litografier / Färglitografi 8938073
nr 893 8073
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), café, signerad, motivet: 56x40
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 maj 2014
kl 20:36:27
5/5 22:31:38
1.000 kr
10/5 23:30:42